10. aukció
Edvi-Illés Aladár (1870-1958) Házikó a domboldalon
117

Edvi-Illés Aladár (1870-1958)

Házikó a domboldalon

Olaj, vászon, 21x27 cm
Jelezve jobbra lent: E. Illés A.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft