20. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Házikó a folyóparton, 1883, és Ház a hegyek között, 1883
38

Telepy Károly (1828-1906)

Házikó a folyóparton, 1883, és Ház a hegyek között, 1883

Olaj, karton, Átmérő: 13,5 cm
Jelezve balra lent: Telepy K. 883
Kikiáltási ár: 850 000 Ft