34. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Házmester és a halak, 1979
143

Csernus Tibor (1927-2007)

Házmester és a halak, 1979

Olaj, vászon, 90x100 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1979, Hátoldalon: 2 db Claude Bernard Galéria kiállítási cédulája
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft