21. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Házsor, 1916
41

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Házsor, 1916

Olaj, fa, 18,5x33 cm
Jelezve balra lent: Jan. … 916 Perlmutter
Kikiáltási ár: 360 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 44. aukció, 279. tétel

104

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Töprengő

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
187

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Kalapos önarckép

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft