50. Jubileumi Aukció
Kohán György (1910-1966) Házsor fákkal, 1950-es évek
36

Kohán György (1910-1966)

Házsor fákkal, 1950-es évek

Olaj, papírlemez, 59,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Kohán
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: