8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Szűcs Attila (1967-) Head of a Boy, 2005
134

Szűcs Attila (1967-)

Head of a Boy, 2005

Olaj, vászon, 60 x 40 cm
Jelezve hátoldalon: Attila Szűcs "Head of a boy" 2005
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft

– a művész honlapján: https://szucsattila.hu/paintings/2005