6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Tolvaly Ernő (1947-2008) Heart Geometry, 2006
114

Tolvaly Ernő (1947-2008)

Heart Geometry, 2006

Olaj, homok, vászon, 100 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: Tolvaly Ernő "Heart Geometry" 2006 100 x 100 vegyestechnika
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 3 000 000 Ft