54. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Hegedülő fiú
82

Hegedülő fiú

Olaj, fa, 15,5x24 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Hátoldalon: hagyatéki pecsét; Leltározta Pálmai József Wien 1919 május, Mednyánszky vázlat 1919 december hó
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

18

Pipázó

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
24

Csavargók

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft