27. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Hegycsúcs napnyugtakor, 1901
59

Telepy Károly (1828-1906)

Hegycsúcs napnyugtakor, 1901

Olaj, vászon, 66x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K. 1901
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft