2. aukció
Katona Nándor (1864-1932) Hegycsúcsok, 1898
19

Katona Nándor (1864-1932)

Hegycsúcsok, 1898

Olaj, vászon kartonon, 15,5x30 cm
Jelezve balra lent: Katona N., jelezve jobbra lent 98. Szept. 5.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft