20. aukció
Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976) Hegyek között, 1928
61

Nagy Imre (Zsögödi) (1893-1976)

Hegyek között, 1928

Olaj, vászon, 76x70 cm
Jelezve balra lent: Nagy Imre Zsögöd 1928
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft