9. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Hegyek között
45

Járitz Józsa (1893-1986)

Hegyek között

Olaj, vászon, 50x61 cm
Jelezve jobbra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

44

Járitz Józsa (1893-1986)

Madárünnep

Kikiáltási ár: 550 000 Ft