121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Hegyes táj tóval (Hegyi tó), 1900-1904 között
40

Hegyes táj tóval (Hegyi tó), 1900-1904 között

Olaj, vászon, 121x161 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky