21. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Hegyi tisztás
124

Tibor Ernő (1885-1945)

Hegyi tisztás

Olaj, karton, 70x100 cm
Jelezve balra lent: Tibor
Kikiáltási ár: 380 000 Ft