121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Hegyi tó, 1890-as évek első fele
22

Hegyi tó, 1890-as évek első fele

Olaj, vászon, 33x41,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky