45. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Hegyi út alakokkal
148

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Hegyi út alakokkal

Olaj, vászon, 44,5x64,5 cm
Jelezve balra lent: C. Markó
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 4 500 000 Ft