34. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Hegyoldal, 1919
152

Gábor Jenő (1893-1968)

Hegyoldal, 1919

Olaj, vászon, 70x82 cm
Jelezve jobbra fent: Gábor J. 1919.
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft