Best of Mű-Terem
Ziffer Sándor (1880-1962) Hegyoldal tavaszi napsütésben, 1910
40

Ziffer Sándor (1880-1962)

Hegyoldal tavaszi napsütésben, 1910

Olaj, vászon, 68x75 cm
Jelezve balra lent: Ziffer Sándor 1910