6. aukció
Egry József (1883-1951) Hegyoldal
19

Egry József (1883-1951)

Hegyoldal

Olaj, tempera, papír, 45x44 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

9

Egry József (1883-1951)

Halászok, 1937

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
191

Egry József (1883-1951)

Cirkusz, 1906

Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft