A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Hegyvidéki kisváros híddal, 1881
4

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Hegyvidéki kisváros híddal, 1881

Olaj, vászon, 35x45 cm
Jelezve jobbra lent: C Markó 1881