26. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Hegyvidéki kisváros híddal, 1881
56

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Hegyvidéki kisváros híddal, 1881

Olaj, vászon, 35x45 cm
Jelezve jobbra lent: C. Marko 1881
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

BÁV 60. aukció, 136. tétel

Kiállítva és reprodukálva: A magyar festészet rejtőzködő csodái – Válogatás magyar magángyűjteményekből I. Mű-Terem Galéria, Budapest, 2004. október 16. – november 13. 52. oldal