33. aukció
Molnár József (1821-1899) Hegyvidéki táj
85

Molnár József (1821-1899)

Hegyvidéki táj

Olaj, vászon papírlemezen, 46x33,5 cm
Jelezve középen lent: Molnár
Kikiáltási ár: 750 000 Ft