Exkluzív téli ajánlat
Molnár C. Pál (1894-1981) Hegyvidéki táj
48

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Hegyvidéki táj

Olaj, fa, 120x171 cm
Jelezve jobbra lent: MCP