49. aukció
Réti István (1872-1945) Hegyvidéki táj
154

Réti István (1872-1945)

Hegyvidéki táj

Olaj, vászon, 50,5x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Réti
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft