62. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Hegyvidéki táj
22

Hegyvidéki táj

Olaj, vászon, 20x33 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

11

Férfiportré

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
12

Csavargók

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
58

Trén

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
148

Vízesés

Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft