23. aukció
Molnár József (1821-1899) Hegyvidéki táj csónakossal
62

Molnár József (1821-1899)

Hegyvidéki táj csónakossal

Olaj, vászon, 95x146 cm
Jelezve jobbra lent: M.J.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft