21. aukció
Markó András (1824-1895) Hegyvidéki táj kecskékkel, 1863
148

Markó András (1824-1895)

Hegyvidéki táj kecskékkel, 1863

Olaj, vászon, 106,5x155 cm
Jelezve jobbra lent: And. Markó 1863
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft