15. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Hegyvidéki táj kisvárossal, 1908
168

Telepy Károly (1828-1906)

Hegyvidéki táj kisvárossal, 1908

Olaj, vászon, 50x75 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft

Hátoldalon: hagyatéki pecsét

Kiállítva: Debrecen, 1908., 100. tétel