13. aukció
Markó András (1824-1895) Hegyvidéki táj pásztorokkal, 1877
129

Markó András (1824-1895)

Hegyvidéki táj pásztorokkal, 1877

Ceruza, papír, vászonon, 114x97,5 cm
Jelezve jobbra lent: And. Markó 1877
Kikiáltási ár: 500 000 Ft