Best of Mű-Terem
Gulácsy Lajos (1882-1932) Heléna
21

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Heléna

Olaj, vászon, 46,5x34 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy és fölötte Gulácsy L.