Lotz Károly (1833-1904)
Henyélés
Lotz Károly (1833-1904)
Fürdőzők
Olaj, vászon, 39,5×55,5 cm
Jelezve balra lent: Lotz K.
Lotz Károly (1833-1904)
Fürdőzők
Olaj, vászon, 39,5×55,5 cm
Jelezve balra lent: Lotz K.