33. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Herich Leoni portréja (Kiss Istvánné)
88

Lotz Károly (1833-1904)

Herich Leoni portréja (Kiss Istvánné)

Olaj, fa, 200x91,5 cm
Jelezve jobbra lent: F. Lotz K.
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft