10. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Herrer Cézár portréja, 1899
181

Ferenczy Károly (1862-1917)

Herrer Cézár portréja, 1899

Olaj, vászon, 54,5x37 cm
Jelezve alul: "….. alla Signora Xandrina Ferenczy Károly NB. 1899"
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Reprodukálva: Genthon István: Ferenczy Károly Bp. 1979., 48. kép, Oeuvre jegyzék: 60. oldal, 112. tétel

Proveniencia: Herrer Cézár családjának tulajdona