19. aukció
Pátzay Pál (1896-1979) Herta törölközik
7

Pátzay Pál (1896-1979)

Herta törölközik

Bronz, Magasság: 51 cm
Jelezve talpazaton: Pátzay
Kikiáltási ár: 850 000 Ft

Talpazat sérült