6. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Hetivásár Nagybányán, 1907
104

Boromisza Tibor (1880-1960)

Hetivásár Nagybányán, 1907

Olaj, lemezpapír, 51,5x67 cm
Jelezve balra lent: Boromisza T. 1907
Kikiáltási ár: 650 000 Ft