Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Barcsay Jenő (1900-1988) Híd a Szajnán, 1926
62

Barcsay Jenő (1900-1988)

Híd a Szajnán, 1926

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay