25. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Híd napsütésben, 1971
106

Boldizsár István (1897-1984)

Híd napsütésben, 1971

Olaj, vászon, 70,5x90,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár Dörgicse 1971
Kikiáltási ár: 400 000 Ft