Berlin – Budapest 1919-1933
Kádár Béla (1877-1956) Hidas városkép, 1921 körül
48

Kádár Béla (1877-1956)

Hidas városkép, 1921 körül

Olaj, karton, 69x98,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla