38. aukció
Barcsay Jenő (1900-1988) Hideg-meleg foltok ritmusa, 1976
110

Barcsay Jenő (1900-1988)

Hideg-meleg foltok ritmusa, 1976

Olaj, fa, 20x35 cm
Jelezve jobbra lent: Barcsay Hátoldalon: Hideg-meleg foltok ritmusa 20x35 cm 1976
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 000 000 Ft