2. aukció
Mikola András (1884-1970) Hideg téli délután
49

Mikola András (1884-1970)

Hideg téli délután

Olaj, vászon, 99,5x109,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mikola
Kikiáltási ár: 750 000 Ft