9. aukció
Paál Albert (1895-1968) Hideg téli reggel, 1922
151

Paál Albert (1895-1968)

Hideg téli reggel, 1922

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve jobbra lent: Paál 922, hátoldalán a művész kézírásával: "Paál Albert 922 Arad"
Kikiáltási ár: 260 000 Ft