14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Swierkiewicz Róbert kortárs aukció
39

Swierkiewicz Róbert (1942-2019)

Hindu a Ganesa előtt I., 1993

Akril, vászon, 88 x 69 cm
Jelezve hátoldalon: Hindu a Ganesa előtt I. Stuttgart 1993. Swierkiewicz Róbert
Jelezve vakrámán: Swir 1993 0200
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
Robert Swierkiewich in Verehrung Dargebrachtes Opfer. Lissabon, Stuttgart, Madras, 1992-1995. Al Galerie gerlinde Walz, Stuttgart, o.n.