19. aukció
Magyar festő, 1876 Hintónjáró uraság a Gernyeszegi kastély előtt
82

Magyar festő, 1876

Hintónjáró uraság a Gernyeszegi kastély előtt

Olaj, vászon, 78,5x121 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft