19. aukció
Schäffer Adalbert (1815-1871) Historizáló csendélet fácánnal, 1853
84

Schäffer Adalbert (1815-1871)

Historizáló csendélet fácánnal, 1853

Olaj, fa, 93x71 cm
Jelezve jobbra középen: Adalb. Schäffer Wien 1853
Kikiáltási ár: 950 000 Ft