57. aukció
Zsolnay Historizáló kandallóóra, Zsolnay, 1880 körül
1

Zsolnay

Historizáló kandallóóra, Zsolnay, 1880 körül

Façon szám: 703, Magasság: 54 cm (a szerelékkel együtt)
Jelzés a fémszerelék alatt: festett családi TJM márkajelzés és masszába nyomott 2 és 703 számok, valamint Ernst Wahliss bécsi kereskedő papírcímkéjének fragmentuma
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft

Aranyozott bronz, aranyozott sárgaréz, porcelánfajansz, aranykontúrok között magas tüzű mázas festés.

Restaurált