9. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Hóesés Szatmáron, 1915
97

Boromisza Tibor (1880-1960)

Hóesés Szatmáron, 1915

Olaj, karton, 46x64 cm
Jelezve balra fent: Boromisza Tibor 1915
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft