21. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Hóesés
60

Biai Föglein István (1905-1974)

Hóesés

Olaj, vászon, 31x71,5 cm
Jelezve jobbra lent: Biai
Kikiáltási ár: 220 000 Ft