69. Tavaszi Aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Hófedte budai háztetők, 1930 körül
159

Schönberger Armand (1885-1974)

Hófedte budai háztetők, 1930 körül

Olaj, vászon, 55,5 x 47 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

  • Schönberger Armand festőművész emlékkiállítása, Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 1985. szeptember

  • András Edit: Schönberger Armand, Budapest, Corvina Kiadó, 1984, 34. kép

117

Kék ruhás nő

Kikiáltási ár: 550 000 Ft