24. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Hófödte hegyek
40

Telepy Károly (1828-1906)

Hófödte hegyek

Olaj, vászon kartonon, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft