33. aukció
Farkasházy Miklós (1895-1964) Hógolyózók (ablakterv)
107

Farkasházy Miklós (1895-1964)

Hógolyózók (ablakterv)

Akvarell, tus, papír papírlemezen, 45x37 cm
Jelezve balra lent: Farkasházy
Kikiáltási ár: 220 000 Ft